Monacor DVA-110DOOR - Kamera a domovní zvonek

188030

4007754249415

Nové

Domovni zvonek s kamerou a pristupem pres smartphone a nebo tablet (Android, iOS)

Více informací

Pokud je u dodavatele skladem /7-14dní/

4 160 Kč

Nepřijímáme hotovost a nelze platit kreditní kartou

Nepřijímáme hotovost a nelze platit kreditní kartou

Add to wishlist

Více informací

Žádné nepříjemným překvapením
Přední dveře jsou citlivou oblastí a situace je příliš důvěrně známá: Zazvoní zvonek a dostanete nepříjemný pocit při otevření dveří bez doplňkovou ochranu, a to zejména během tmavých zimních měsících. Starší lidé jsou obzvlášť zde zranitelné a jsou často přemohli. Tento moderní řešení umožňuje jim znovu cítit v bezpečí.
S DVA-110DOOR, můžete rychle a spolehlivě zjistit, kdo stojí přede dveřmi pomocí chytrého telefonu nebo tabletu a s rozlišením 720p, můžete si dokonce přečíst občanský průkaz bez jakýchkoliv problémů.
Při stisknutí tlačítka zvonek, vizuální a zvuková upozornění je odeslána přímo do vašeho zařízení pomocí aplikace pro Android nebo iOS pomocí připojení k síti WLAN. Zároveň můžete vidět návštěvníka na obrazovce a zvolit buď otevřít dveře nebo mluvit s osobou prvního. DWA-110 DVEŘE slouží jako zvonek, komunikačním systémem a kamerovým systémem v jednom. S integrovanými LED diodami pro noční vidění, je také možné rozpoznat lidi ve tmě. Integrovaná SD karta umožňuje navíc vytvářet snímky automaticky, jakmile byl aktivován zvonek nebo detektor pohybu. To vám umožní rychle zjistit, zda jste vynechal nějaké návštěvníky a zároveň daleko od domova.
WLAN zvonek fotoaparát s přístupem přes smartphone nebo tablet (Android, iOS)
Bezdrátové připojení přes Rozlišení WLAN: 720p (HD ready) pro noční vidění LED diody pro vizuální dosahem až 2 metry systémem Intercom: obousměrná komunikace s návštěvníkem otevření dveří pomocí chytrého telefonu / tabletu možné jako opce bezplatná aplikace pro Android a iOS Okamžité nahrávání videa a zachytit fotografie pomocí funkce aplikace photo dispozici kdykoliv díky integrovanému 8 GB SD karty, které lze prodloužit na 32 GB široký pozorovací úhel Snadná instalace lze použít také jako špionážní kamery nebo tísňové tlačítko pro lidi, kteří potřebují péči Robustní venkovního krytu (IP65) Provozní teplota: -10 ° C až +50 ° C napájení pomocí dodávaného plug-in PSU Rozměry: 55x130x42 mm Hmotnost: 358 g
Rozsah dodávky DVA-110DOOR: Dveřní kamera PSU Instalační materiál (šrouby, propojovací kabel)

Reviews

Write a review

Monacor DVA-110DOOR - Kamera a domovní zvonek

Monacor DVA-110DOOR - Kamera a domovní zvonek

Domovni zvonek s kamerou a pristupem pres smartphone a nebo tablet (Android, iOS)

Write a review

Příslušenství

Odkazy: Ministry Of House Videodiskotéka Karaoke Show Dj na svatbu Moderátor Dj půjčovna Discjockey Hudba a Dj do klubu, na svatbu a firemní večírek Ozvučení kapely a nahrávací studio